close
دانلود آهنگ جدید
حل مشکل وارد نشدن به صفحه تنظیمات مودم Tp-Link

حل مشکل وارد نشدن به صفحه تنظیمات مودم Tp-Link

حل مشکل وارد نشدن به صفحه تنظیمات مودم Tp-Link 2200

اغلب وجود داشته مواردی که بخواهید وارد تنظیمات مودم Tp_Link خود بشوید، اما موفق به بارگذاری صفحه یا با مشکل can't be reached صفحه 192.168.1.1 شوید. امروز در فیکس کرافت این مشکل را برای همیشه رفع خواهیم کرد. با ما همراه باشید ...

   

هنگامی که شما دچار این مشکل می شوید، چندین دلیل ممکن است همراه داشته باشد، مواردی همچون دستکاری تنظیمات توسط خود شما که شامل عوض شدن آدرس صفحه لاگین موردم روتر شود و یا اختلال در سیستم فایروال مودم تی پی لینک نیز می تواند شامل این حال شود. اگر کمی صبور باشید، در fixcraft روشی ساده را به شما توضیح خواهم داد که در کمتر از 5 دقیقه این مشکل را حل کنید.

 

1. در قدم اول آدرس ورود به صفحه مودم را نیاز داریم. اگر شما نمی توانید صفحه لاگین مودم را پیدا کنید، فقط کافی است با مراجعه به CMD ویندوز دستور "IPConfig" را تایپ، سپس Enter را بزنید. صفحه ای مانند صفحه زیر را خواهید دید. به دنبال عبارت "Default Gateway" بگردید. عدد مقابل آن، آدرس ورود به صفحه تنظیمات Modem Tp-Link شما خواهشد بود.

روش وارد شدن به تنظیمات مودم tp link

 

2.بعد از پیدا کردن آدرس ورود، آن را در مرورگر وارد کنید و Enter را بزنید. اگر کمی طول کشید و از شما User Name و Password نخواست، با استفاده از یک سوزن یا یک سنجاق باریک مانند تصویر زیر وارد سوراخ مورد نظر و 5 ثانیه نگه دارید تا مودم خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید. 

 

برگشتن به تنظیمات کار خانه

3. وارد مرورگر شوید (ترجیها اپرا یا فایرفاکس) آدرس 192.168.1.1 را وارد و Enter بزنید. خواهید دید که مشکل برطرف شده اما ممکن هست دوباره همانند قبل دسترسی شما به این پنل غیر فعال شود. برای رفع این مشکل باید تنظیمات زیر را اعمال کنید. 

 

4. با وارد شدن به صفحه تنظیمات مودم وارد صفحه Access Management شوید و  ACL را روی Deactivated قرار دهید.

5. در تب UPnP نیز هر دو گذینه را روی Deactivated قرار دهید. 

6. بخش SNMP نیز روی Deactivated تنظیم شود.

7. در تب Advanced Setup گذینه SPI روی Disabled تنظیم شود. 

 

بعد از انجام موارد بالا اگر مجدد مشکل شما برطرف نشد، می توانید در قسمت نظرات این مطلب، با بنده در میان بگذارید تا به سرعت مشکل وارد نشدن به صفحه تنظیمات مودم را حل کنم. موفق باشید.